توجه داشته باشید که قبل از ثبت سفارش؛ زمان تحویل، انبار ارسالی و هزینه ارسال به شما اعلام شده است.

شیوه ارسال

ارسال با پست از انبار قشم

1- زمان تحویل تقریبی به شما: 10 تا 12 روز کاری از زمان ثبت سفارش

2- انبار ارسالی کالای شما: قشم شهر درگهان

 

48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش؛ کالا تحویل باربری خواهد شد. باربری پس از تحویل گرفتن کالا ها از انبار آس استایل در قشم، کالاها را برای تحویل به پست به بندر عباس ارسال می کند. پس از رسیدن کالا به پست بندر عباس ؛ کد رهگیری مرسوله برای شما پیامک خواهد شد و می‌توانید وضعیت مرسوله‌ی خود را تا رسیدن به مقصد پیگیری کنید. زمان تحویل کالا به شما، با توجه به قوانین اداره پست و فاصله مبدا به مقصد می باشد. (به دلیل ارسال کالا از منطقه آزاد قشم و شرایط سخت گیرانه برای ارسال کالا های خارجی، تمامی کالاهای این انبار به پست بندر عباس ارسال می گردد.)

ارسال با پست از انبار تهران

1- زمان تحویل تقریبی به شما: 4 روز کاری از زمان ثبت سفارش

2- انبار ارسالی کالای شما: تهران منطقه 7

 

24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش؛ کالا تحویل اداره پست خواهد شد. کد رهگیری مرسوله برای شما پیامک خواهد شد و می‌توانید وضعیت مرسوله‌ی خود را تا رسیدن به مقصد پیگیری کنید. زمان تحویل کالا به شما، با توجه به قوانین اداره پست و فاصله مبدا (تهران) به مقصد می باشد.

ارسال با تیپاکس از انبار تهران

1- زمان تحویل تقریبی به شما: 3 روز کاری از زمان ثبت سفارش

2- انبار ارسالی کالای شما: تهران منطقه 7

 

24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش؛ کالا تحویل تیپاکس خواهد شد. کد رهگیری مرسوله برای شما پیامک خواهد شد و می‌توانید وضعیت مرسوله‌ی خود را تا رسیدن به مقصد پیگیری کنید. زمان تحویل کالا به شما، با توجه به قوانین تیپاکس و فاصله مبدا (تهران) به مقصد می باشد.

ارسال با تیپاکس از انبار کرج

1- زمان تحویل تقریبی به شما: 3 روز کاری از زمان ثبت سفارش

2- انبار ارسالی کالای شما: کرج

24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش؛ کالا تحویل تیپاکس خواهد شد. کد رهگیری مرسوله برای شما پیامک خواهد شد و می‌توانید وضعیت مرسوله‌ی خود را تا رسیدن به مقصد پیگیری کنید. زمان تحویل کالا به شما، با توجه به قوانین تیپاکس و فاصله مبدا (کرج) به مقصد می باشد.

ارسال با پست هوایی از انبار ترکیه

1- زمان تحویل تقریبی به شما: 10 تا 15 روز کاری از زمان ثبت سفارش

2- انبار ارسالی کالای شما: ترکیه شهر استانبول

 

پس از ثبت سفارش؛ کالا از نمایندگی رسمی آن برند در ترکیه خریداری می گردد. پس از خرید از نمایندگی؛ کالا ظرف 3 روز کاری به انبار آس استایل در ترکیه تحویل داده خواهد شد. کالا پس از بسته بندی، ظرف یک هفته تحویل باربری هوایی شده و به انبار تهران ارسال می گردد. 24 ساعت پس از رسیدن کالا به انبار تهران؛ تحویل اداره پست خواهد شد. کد رهگیری مرسوله برای شما پیامک خواهد شد و می‌توانید وضعیت مرسوله‌ی خود را تا رسیدن به مقصد پیگیری کنید. زمان تحویل کالا به شما، با توجه به قوانین اداره پست و فاصله مبدا (تهران) به مقصد می باشد.

ارسال با تپسی پک

1- زمان تحویل تقریبی به شما: بر اساس جدول بازه و انتخاب شما

2- انبار ارسالی کالای شما: تهران منطقه 7

اگر سفارش را قبل از ساعت 9 عصر ثبت کنید، همان روز تحویل تپسی پک خواهد شد. در صورت ثبت سفارش بعد از ساعت 18 عصر، فردا در بازه انتخابی شما تحویل پیک تپسی پک خواهد شد.
پس از ثبت سفارش؛ طبق بازه زمانی اعلام شده کالا تحویل پیک خواهد شد. شماره موبایل پیک برای شما پیامک خواهد شد و می‌توانید وضعیت مرسوله‌ی خود را تا رسیدن به مقصد پیگیری کنید. زمان تحویل کالا به شما بر اساس فاصله مبدا (هفت تیر) به مقصد می باشد.

ارسال با پیک موتوری (تحویل 3 ساعته)

1- زمان تحویل تقریبی به شما: 3 ساعت

2- انبار ارسالی کالای شما: تهران منطقه 7

 

اگر سفارش را قبل از ساعت 18 عصر ثبت کنید، همان روز ارسال می‌شود. در صورت ثبت سفارش بعد از ساعت 18 عصر، فردا ارسال خواهد شد. (چنانچه فردا جزء تعطیلات باشد، در اولین روزکاری ارسال خواهد شد.)
پس از ثبت سفارش؛ طبق بازه زمانی اعلام شده کالا تحویل پیک موتوری خواهد شد. شماره موبایل پیک برای شما پیامک خواهد شد و می‌توانید وضعیت مرسوله‌ی خود را تا رسیدن به مقصد پیگیری کنید. زمان تحویل کالا به شما بر اساس فاصله مبدا (هفت تیر) به مقصد می باشد.