ایمیل
تلفن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

قرص تقویت کننده موی سر فیتو بسته 120 عددیقرص تقویت کننده موی سر فیتو بسته 120 عددیقرص تقویت کننده موی سر فیتو بسته 120 عددی

فیتو

فیتو Phyto

محصولات برند فیتو Phyto

پاتریک آلس ؛ بنیانگذار فیتو

آقای پاتریک آلس در سال 1946 برای تحصیل در رشته معماری وارد پاریس شد.

با این حال، پس از شاگردی در سالن لویی جروا در شانزلیزه، پاتریک تصمیم گرفت به جای شاگردی حرفه آرایشگری را بصورت تخصصی دنبال کند.

با علاقه‌ای که به آرایش مو و همچنین دانشی که از خواص گیاهان مختلف داشت، کمپانی فیتو Phyto را تاسیس نمود. فیتو اولین برند محصولات آرایشی بهداشتی گیاهی مراقبت از مو است.

 

محصولات برند فیتو Phyto

 


مراقبت از مو با محصولات 100% گیاهی

محصولات این شرکت برای زیبایی و شادابی موهای شما، دانش گیاهان را به خدمت گرفته و به عنوان پیشتاز علوم گیاهی، از نتیجه آخرین تحقیقات برای زیبایی موها استفاده می‌کند.
بیش از 40 سال است که این شرکت همگام با دنیای علم پیش می‌رود و با اعمال تغییرات کوچک و تدریجی و به کارگیری آخرین ابداعات تکنولوژی، محصولاتی با تاثیرات اثبات شده تولید می‌کند.
مواد اولیه به کار رفته در محصولات مراقبت از موی فیتو از قلب گیاهان استخراج شده‌اند تا به شکلی فعال و موثر در زمینه حفظ سلامتی و زیبایی طبیعی موهای شما عمل نمایند.

 

محصولات برند فیتو Phyto

 


ترمیم 100% موهای شما

اسانس‌های روغنی، روغن‌های خالص، عصاره گیاهان و ترکیبی گسترده از مواد اولیه فعال در فرمولاسیون منحصر به فرد محصولات فیتو استفاده شده تا موهای شما را ترمیم، رطوبت‌رسانی و تغذیه نمایند.

 

محصولات برند فیتو Phyto

2 محصول
مرتب‌سازی: