ایمیل
تلفن

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

روغن آرگان کراتین کوئین حجم 100 میلی لیترروغن آرگان کراتین کوئین حجم 100 میلی لیترروغن آرگان کراتین کوئین حجم 100 میلی لیتر

کراتین کوئین

محصولات برند کراتین کوئین Keratin Queen

کراتین کوئین Keratin Queen یک شرکت برزیلی است که در زمینه صافی و احیاء مو فعالیت میکند. Keratin Queen یک برند پرطرف دار در دنیا و بخصوص ایران است. دلیل اصلی محبوبیت این برند، کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات آن است.

 

محصولات برند کراتین کوئین:

کراتین کوئین ؛ پروتئین کوئین ؛ بوتاکس کوئین ؛ شامپو کوئین ؛ ماسک کوئین ؛ روغن کوئین

 


معرفی شامپو کویین:

شامپو پروتئین کراتین کوئین حجم 800 میلی لیتر: شامپو کویین یکی از محصولات بی نظیر کمپانی برزیلی کوئین است. این شامپو به درمان و احیای موهای آسیب دیده کمک میکند. شما با استفاده از این محصول از سایر محصولات مراقبتی و احیا بی نیاز خواهید شد.

این محصول بی نظیر غنی شده با عصاره قهوه است، شامپو کویین علاوه بر پاکسازی کامل مو، به آبرسانی و رطوبت رسانی مو ها نیز کمک میکنه و موهایی نرم و خوش حالت را به شما میده. این شامپو با خاصیت آنتی باکتریالی خودش، از التهاب، شوره، پوسته پوسته شدن کف سر جلوگیری میکنه.

در نتیجه، شوره و پوسته سر رو کنترل و درمان میکنه. شامپو کویین با حفاظت از موهای شما در برابر آسیب عوامل خارجی، دستگاه های حرارتی و مواد شیمیایی موهایی سالم و زیبا بهتون تحویل میده.

ترکیبات شامپو کراتین کوئین:

یکی از مهمترین ترکیبات شامپو کراتین کوئین شامل؛ روغن آرگان و روغن جوجوبا میشه، که سرشار از ویتامین ها و اسیدهای چرب ضروری مو هستن. این ترکیبلات باعث کنترل و درمان ریزش مو و همچنین تقویت و رشد مجدد مو ها میشه. شامپو قهوه تلخ کراتین کویین، دارای ویتامین های B3 ، B5 و B6 هم هست که به درمان موهای آسیب دیده و احیاء مو ها حسابی کمک میکنه. شامپو کویین فاقد سولفات، پارابن، سیلیکون، سدیم و مواد مضر شیمیایی است.

قابل ذکره که شامپو کویین باعث تثبیت رنگ و دکلره و  هر نوع تراپی (کراتین، بوتاکس، پروتیین، ویتامین) میشه.


معرفی ماسک کویین:

ماسک مو پروتئین کراتین کوئین حجم 1000 میلی لیتر: یکی از محصولات پرطرفدار در زمینه احیا و مراقبت از مو، ماسک مو کراتین کویین است. ماسک مو قهوه تلخ کویین با عصاره قهوه غنی شده این ماسک مو باعث آبرسانی و رطوبت رسانی مو ها میشه و سطح مو را به طور کامل پاکسازی میکنه.

همچنین با خاصیت آنتی باکتریالی خود، از التهاب، شوره و پوسته پوسته شده کف سر جلوگیری و کنترل می کنه. این ماسک بی نظیر موهای شما را از استفاده سایر محصولات مراقبتی و احیا بی نیاز خواهد میکنه. ماسک مو کویین، از موهای شما در برابر آسیب عوامل خارجی مثل نور آفتاب، دستگاه های حرارتی و مواد شیمیایی مثل رنگ و دکلره محافظت میکنه. ماسک مو قهوه تلخ کویین با تنظیم پی اچ مو، از خشکی و چربی بیش از حد و غیرطبیعی مو جلوگیری میکنه. و درنهایت موهایی زیبا و خوش حالت به شما میده.

ترکیبات ماسک کراتین کوئین:

ماسک مو کویین، با دارا بودن ویتامین B3، B5 و B6 موهای آسیب دیده و شکننده را درمان و احیا میکنه. ماسک مو قهوه تلخ کویین حاوی روغن های آرگان و جوجوبا است. همچنین سرشار از ویتامین ها و اسیدهای چرب ضروری مو است. همین باعث میشه که تو کنترل و درمان ریزش مو تقویت و رشد مجدد مو ها نقش به سزایی داشته باشه. این ماسک مو فاقد هرگونه مواد شیمیایی نظیر سولفات، پارابن و سدیم است. برای همینه که استفاده از این محصول رو برای بعد از انجام هر نوع تراپی (کراتین، بوتاکس، پروتیین، ویتامین) و رنگ ممکن کرده. ماسک مو کویین با دارا بودن کلاژن و کراتین در ترکیباتش، علاوه بر مقاوم سازی و احیای ساختار مو، به تثبیت رنگ و تراپی مو هم کمک میکنه.


برای خرید عمده محصولات برند کراتین کوئین Keratin Queen با شماره 07691014649 تماس بگیرید.

9 محصول
مرتب‌سازی: