تاریخچه و معرفی برند فسیل

ساعت های کمپانی فسیل، بسیار خوش ساخت، مد روز و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردد. فروش ۸۵۰ میلیون دلاری این شرکت در سال های گذشته، گواهی بر موفقیت این شرکت در بازار فروش ساعت می باشد.

کمپانی فسیل در سال ۱۹۸۴ توسط برادران تام و کاستا کارتسوتیس در کشور آمریکا تاسیس شد. تمرکز این کمپانی بر دو فاکتور زیبایی و ارزش خرید، این کمپانی را به یکی از موفق ترین تولیدکنندگان ساعت بند چرمی و استیل تبدیل کرده است.

موتور های شرکت اورینت در کنار طراحی تیم قوی فسیل، موجب تولید محصولاتی شده است که به شدت مورد استقبال جوانان و افرادی که به دنبال مد روز هستند قرار گیرد. از دیگر ویژگی های محصولات فسیل تغییر ظاهر ساعت های جدید، مطابق با مد روز می باشد.

در اوایل سال ۱۹۹۰، فسیل برای ارتقا کمیت و کیفیت محصولات خود دست به خرید تجهیزات بزرگ و مونتاژ ساعت مچی زد. همزمان با رشد کمپانی فسیل در بخش ساعت،این کمپانی شروع به گسترش حیطه محصولات خود در سایر لوازم و اکسسوری ها کرد.

 

کمپانی فسیل چگونه به این موفقیت رسیده است؟

کمپانی ساخت ساعت فسیل، قطب خلاقیت ساعت سازی جهان است. طراحی های بسیاری در ساختمان اصلی این شرکت در ریچاردسون ایالت تگزاس صورت می گیرد. جای تعجب است که این حجم از طراحی، چگونه در این مکان انجام می شود. در صنعت مد، چهار بازار فصلی وجود دارد و شرکت فسیل در هر چهار فصل حضور بسیار پر رنگی دارد و برای هر فصل محصولات متنوعی تولید می کند.

ساعت های تولیدی این شرکت جدا از حجم فروششان، عمر تولید بسیار کوتاهی دارند و نهایتا شش ماه در بازار عرضه می گردند و بعد از این توقف تولید می شوند. و جای خود را به ساعت های جدید می دهند.

 

تکنولوژی مورد استفاده در فسیل

در عین حال که فسیل به عنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان محصولات فشن شناخته می شود، اما این شرکت در زمینه نوآورری های خلاقانه نیز شناخته شده است. تکنولوژی تغییر رنگ که ابتدا در ساعت های کالیدو این شرکت معرفی شد، یکی از موفقیت های بزرگ این شرکت محسوب می شود و همچنان نیز تولید ساعت های مجهز به این تکنولوژی همچنان ادامه دارد.

یکی دیگر از تکنولوژی ها، اسپات می باشد که با همکاری شرکت مایکروسافت معرفی شده است. ساعت های دارای این تکنولوژی تحت نام “Wrist Net” به بازار عرضه گردیده اند و صاحب این ساعت می تواند با کمک اتصال به شبکه ام اس ان مایکروسافت، نوع نمایش ساعت خود را به شکل سفارشی دراورند و اطلاعاتی از قبیل اخبار و سایر اطلاعلات این وبسایت را علاوه بر نمایش زمان، بر روی ساعت خود مشاهده کند.

 

همکاری های فسیل

موفقیت های پی در پی فسیل موجب گردیده است که بسیاری از شرکت های حوزه مد برای تولید بخشی از محصولات خود رو به این شرکت بیاورند. از جمله این شرکت ها که خط تولید ساعت خود را به فسیل واگذار کرده اند می توان به شرکت های ساخت ساعت دیزل، امپریو آرمانی، دی کی ان وای، بربری و کلمبیا اشاره کرد.

استیو باک رییس بخش زیورالات شرکت فسیل می گوید: فسیل یک امر خارق العاده را در طی بیست سال گذشته انجام داده است و توانسته یک تجارت قدرتمند را در آمریکا و خارج از آن به وجود بیاورد. از جمله نشانه های این قدرت و توانایی، همکاری بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا از جمله شرکت ساخت ساعت امپریو آرمانی با ما بوده است.

موفقیت های شرکت فسیل همچنان ادامه دارد و به صورت میانگین سالانه ۱۰ تا ۱۵ درصد به مجموع فروش آنها اضافه می شود. با توجه به رشد روزافزون این شرکت انتظار میرود که در سال های اینده، این شرکت به موفقیت های بسیار چشم گیرتری دست یابد.

 

خرید ساعت فسیل

در ایران تمامی مدل های ساعت زنانه و مردانه فسیل Fossil را با اطمینان از اصالت کالا و اصل بودن آن از نماینده رسمی این برند خریداری نمایید. آس استایل (آدینا گروپ) نماینده رسمی برند فسیل، با دو سال گارانتی بین المللی تمامی مدل های این ساعت را عرضه میکند.

 


خرید و مشاهده ساعت فسیل